SEO i Marketing Internetowy

Czym się zajmujemy:

POZYCJONOWANIE

 Obecność w wynikach Google to znakomita forma promocji. Twoja oferta trafi do osób zainteresowanych produktem dokładnie w chwili, gdy szukają o nim informacji. Na pozycje wpływają setki czynników. Firma pozycjonująca analizuje je na bieżąco i wskazuje na co zwrócić uwagę.

REKLAMA GOOGLE ADWORDS

Pozycjonowanie wymaga czasu. Efekty kampanii reklamowych w wyszukiwarce zobaczysz natychmiast. Specjaliści SEM dobierają odpowiednie słowa kluczowe i piszą ciekawe reklamy. Sugerujemy optymalne metody kierowania, dzięki którymi skutecznie dotrzesz do dowolnej grupy docelowej.MARKETING W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Obecnie spędzamy przy komputerze więcej czasu niż oglądając telewizję. Dużą jego część stanowi aktywność w mediach społecznościowych. Otwiera to ogromne możliwości dla promocji. Nasi specjaliści SMM tworzą angażujące treści na profile oraz skutecznie reklamują produkty i usługi na Facebooku.

ANALITYKA WEBOWA

Środowisko reklamy online zmienia się niesłychanie szybko. Analiza stron www pozwala dostrzec zmiany trendów, wychwytywać błędy i optymalizować budżety reklamowe. Dzięki danym pochodzącym m.in. z narzędzia Google Analytics lepiej poznasz swoich klientów.