Promuj profil, fanpage w internecie i zdobywaj fanów, komentarze, polubienia w SocialMedia

 

 Gwarantujemy nawet do 10 000 lajków w ciągu 72h !

 

 

 

W jaki sposób zakupić polubienia strony na Facebooku?

Jeżeli myślisz o tym, jak zdobyć polubienia strony na FB i rozważasz opcję zakupienia polubień na FB, spełnij następujące kroki, a wszystko okaże się banalnie proste. Poprawnie sformatowane ustawienia pozwolą Ci ponadto zyskiwać lajki szybciej. 

Należy:

 • podać poprawny link do strony (nie do profilu czy też zdjęcia, ale całej stronki);
 • upewnić się, czy fanpage (strona firmy lub Twojego przedsięwzięcia internetowego) nie ma nałożonych ograniczeń terytorialnych;
 • upewnić się, że twoja strona jest w pełni publiczna dla każdego użytkownika widoczna;
 • zamieścić przynajmniej jeden post albo fotografię;
 • nie zmieniaj ustawień prywatności na stronce w czasie trwania kampanii.

Jeżeli zastosujesz się do tych kroków Twoje naszych porad twoje lajki Fanpage otrzymasz niemalże natychmiast, ale jeżeli nie zaobserwujesz zmian, będzie to oznaczało, że coś poszło nie tak jak trzeba i wówczas prosimy o szybki kontakt.

Jeżeli Twoja strona spełnia wszystkie powyższe kryteria skontaktuj się z nami w celu omówienia dalszej współpracy.

Polubienia na FanPage

Co dają polubienia strony na FB?

Polubienia strony na FB (Fanpage Facebook, lajki Fanpage) to najszybszy i najskuteczniejszy sposób na promocję swojej strony (działalności) na Facebooku. Przygotowaliśmy dla Ciebie aż 5 pakietów polubienia na FB, czyli dajemy możliwość wyboru, abyś mógł dopasować idealny pakiet do swoich potrzeb.

Aktualne pakiety polubienia strony Facebook dostępne są w wersjach od 100 aż do 2500! Jeżeli jednak jest to dla Ciebie za mało,i potrzebujesz większego zainteresowania swoją stronką, skontaktuj się z nami mailowo.

Polubienia, czyli lajkowanie strony na Facebooku typu Fanpage, to przede wszystkim ważne źródło nowych odbiorców poinformowanych o Twojej firmie, blogu albo innej internetowej działalności. Dlatego zagadnienie: jak zdobyć polubienia na Fanpage jest tak istotny, gdyż polubienia na FB można wykorzystać do zwiększenia ruchu na mediach społecznościowych, a ten z kolei wykorzystać do zarobku, rozbudowywania popularności i rozpoznawalności swojej marki.

Ile mogą kosztować polubienia strony na FB?

Mamy najniższe ceny z gwarancją jakości oraz trwałości naszych usług. Nie daj się oszukiwać i płacić dwa razy za jedną usługę. Fani na Fanpage gdzie kupić? Kupuj polubienia strony Facebook bezpośrednio ze źródła, gdyż tylko wówczas uzyskasz najwyższej jakości lajki Fanpage. Jak zakupić polubienia strony Fanpage tanio? Polubienia strony na FB bez problemu kupisz u nas.

Jak zdobyć lajki na Fanpage w większej liczbie? Szybkie polubienia Fanpage i w liczbie 2500 lajków kosztują u nas zaledwie 350zł zł, jednostkowo więc jest to najtańszy pakiet Fanpage Facebook.

Tutaj łapiesz duże, nawet trzykrotne oszczędności, a w wypadku nadmiaru możesz polubienia rozesłać na inne strony, także do znajomych. Fani na FanPage gdzie kupić? U nas! A jak zakupić polubienia strony Fanpage  głową i nie przepłacając? Zapytaj nas o to!

Kup Lajki na FanPage

Jak można zdobyć like na fanpage?

Wiemy że na polubienia swojej strony pragniesz zapracować samodzielnie, ale nie można liczyć na to, że na Facebooku trwa uczciwa konkurencja. Niestety, ale wielu użytkowników na Facebooku kupuje polubienia, wybicie się więc bez małej pomocy graniczy wręcz z cudem, a w praktyce jest wręcz niemożliwe. Niestety, ale odpowiedź na pytanie: jak zdobyć polubienia strony na FB brzmi: na początku wystartuj z zakupem polubień.

Można oczywiście nadal, a nawet trzeba zdobywać lajki uczciwie, a my prowadzimy bloga, na którym poruszamy takie właśnie tematy. Warto przeczytać u nas:

 • Więcej lajków na Facebooku?
 • Komentuj zdjęcia i posty innych / znajomych.
 • Udostępniaj swoje posty i zdjęcia z fanpage na blogu.
 • Dodawaj treści regularnie od 2-4 tygodniowo.
 • Organizuj konkursy i losowania.
 • Dodawaj filmy.
 • Zapytaj o like4like na grupach.
 • Przypominaj ludziom o zostawieniu lajka.
 • Poradniki o promocji na Facebooku.
 • Czy da się zdobyć like na Fanpage za darmo?

Na 1314.pl kupisz także :


OBSERWUJĄCYCH NA FACEBOOKU oraz REAKCJE DO POSTÓW

 

szybkie lajki na facebook

Lajki na Fanpage dla firm i prywatnych użytkowników

Nie ma znaczenia, czy prowadzisz działalność w internecie, masz lokalny sklepik, jesteś artystą albo osobą publiczną, jak zdobyć polubienia na Fanpage będzie zawsze pytaniem istotnym.

Facebook fanpage like są niezwykle pomocne w rozwijaniu swoich zamierzeń i pasji, także biznesowych, a nawet politycznych. Wszystkie dodawane przez nas like są legalne i wpłyną wyłącznie pozytywnie na Twój wizerunek w sieci. Wierzymy, że dzięki naszym usługom wzmocnisz w internecie swoją pozycję.

To, jak zdobyć lajki na Fanpage, już wiesz. Pamiętaj, że Ilość polubień Twojej strony nie jest jedynie nieistotną liczbą, ale ten fakt powoduje lepsze pozycjonowanie strony przez Facebook, a także lepiej indeksuje Twoją stronę w wyszukiwarce Google. Dzięki lajki Fanpage zyskujesz nie tylko polubienia Twojej strony na FB, ale możesz zyskać tani marketing i pozyskać nowych klientów!